Nieuws

Syncasso wint Innovation Award

09 november 2022
Winst VVCM Innovation Award maakt Credit Expo 2022 af voor Syncasso

Op de stand van Syncasso kon je je eigen high performance op reactiesnelheid meten. Scherp bleven we ook bij onze keynote. Spreker Ben Kuipers trapte af en vertelde wat High performing teams, organisaties en ook ketens gemeen hebben met elkaar. Lidewey van der Sluis sloot daar mooi op aan. En gaf antwoord op de vraag ‘Hoe zorg je dat je de juiste mensen voor je organisatie vindt?’ Lidewey gaf daarvoor 3 verhelderende vragen mee. 1. Nieuwe medewerker, deel je onze droom? 2. Zien we jou bij ons werken? 3. Heb je de kwaliteiten om deze taken op te pakken?

Halverwege de middag pitchte Joop Tromp, CFO en partner van Syncasso onze inzending Betaaloplossing ‘Goed Geregeld’ voor de VVCM Credit Management Innovation Award. De andere 3 inzendingen en vakgenoten waren: Twikey, Experian en CreditDevice. De jury was unaniem over haar keuze vanwege het denken vanuit de behoefte van de debiteurklant, het betrekken van de keten en de maatschappelijke waarde en impact van de toepassing. Innovatie is een belangrijke kernwaarde van Syncasso, net zoals maatschappelijke impact. Dat maakt ons extra trots op deze prijs!

Gerelateerde nieuwsberichten

06 januari 2026

De koffiepauze – Maak kennis met Robert, opleider bij Syncasso

Deze maand spreken we met Robert. Zijn loopbaan bij Syncasso begon als jurist, bracht hem via het werk als deurwaarder naar zijn huidige rol als fulltime opleider.

Lees meer over: De koffiepauze – Maak kennis met Robert, opleider bij Syncasso
09 december 2025

Samen werken aan zorgvuldige incasso voor studenten

Wanneer studenten financiële problemen krijgen, wil Hogeschool Utrecht (HU) dat zo zorgvuldig mogelijk oplossen. Manager Financial Services Rianne Oostwoud Wijdenes ziet dagelijks hoe belangrijk dat is.

Lees meer over: Samen werken aan zorgvuldige incasso voor studenten
04 december 2025

De koffiepauze: Van incasso naar HR – het verhaal van Rilana

Na jarenlange ervaring in incasso en als teamleider, koos Rilana voor een nieuwe richting: HR. Inmiddels adviseert ze leidinggevenden, voert ze sollicitatiegesprekken en draagt ze bij aan het werkplezier binnen Syncasso.

Lees meer over: De koffiepauze: Van incasso naar HR – het verhaal van Rilana
27 november 2025

Paul Otter met vroegpensioen

Na meer dan twintig jaar inzet in de incasso- en deurwaarderswereld neemt Paul Otter afscheid van Syncasso om te gaan genieten van zijn welverdiende pensioen. Een bijzonder moment, want Paul laat een indrukwekkende én inspirerende loopbaan achter.

Lees meer over: Paul Otter met vroegpensioen
27 november 2025

Blog: Paul Otter

Na 35 mooie jaren in de wereld van incasso, schuldhulp en rechtspraak ga ik in 2026 met vroeg pensioen. Een bijzondere stap, want deze sector is niet zomaar een werkveld – het is een vakgebied waarin betrokken mensen dagelijks werken aan eerlijke oplossingen voor lastige situaties.

Lees meer over: Blog: Paul Otter
26 november 2025

Trendrapport Creditmanagement 2015–2025 & verder

Creditmanagement staat nooit stil. Nieuwe wetgeving, technologische innovaties en maatschappelijke verwachtingen veranderen hoe incasseren vandaag de dag werkt. In ons eerste Trendrapport Creditmanagement (2015–2025 & verder) blikken we terug op tien jaar transformatie én kijken we vooruit.

Lees meer over: Trendrapport Creditmanagement 2015–2025 & verder
24 november 2025

Samen werken aan duidelijkheid – Enexis en Syncasso verbeteren klantcommunicatie

Enexis zorgt ervoor dat miljoenen huishoudens en bedrijven in Nederland toegang hebben tot stroom en gas. De organisatie beheert het energienet, legt aansluitingen aan en verhelpt storingen.

Lees meer over: Samen werken aan duidelijkheid – Enexis en Syncasso verbeteren klantcommunicatie
17 november 2025

Syncasso bij lancering Stichting Financieel Gezond Nederland

Op woensdag 12 november werd op Paleis Noordeinde de Stichting Financieel Gezond Nederland (SFGN) officieel gelanceerd. Als ondertekenaar van het afsprakenkader sociaal incasseren was Syncasso uitgenodigd om dit feestelijke moment bij te wonen.

Lees meer over: Syncasso bij lancering Stichting Financieel Gezond Nederland
28 oktober 2025

De koffiepauze – Maak kennis met Petronella, relatiemanager bij Syncasso

Deze maand spreken we met Petronella. Ze begon 23 jaar geleden bij Syncasso als incassomedewerker, groeide door tot gerechtsdeurwaarder en is nu relatiemanager voor corporate opdrachtgevers.

Lees meer over: De koffiepauze – Maak kennis met Petronella, relatiemanager bij Syncasso
Feedback