Nieuws

Geldfit maakt Nederlandse Schuldhulp Route mogelijk

31 oktober 2019

 

De Nederlandse Vereniging van Banken heeft samen met de vier grootbanken hun succesvolle pilot Geldfit met andere partners in het schuldendomein gecombineerd om de Nederlandse Schuldhulp Route (NSR) te ontwikkelen.

De Nederlandse Schuldhulp Route zorgt ervoor dat signalen dat er een problematische schuld dreigt te ontstaan in een vroeg stadium worden omgezet naar passende hulp. Hiervoor worden vier routes aangeboden: online zelfhulp, een digitale vrijwilliger, een lokale vrijwilliger of professionele schuldhulpverlening via de eigen gemeente. Meer informatie hierover vindt u via https://bit.ly/2NriB6T

Syncasso ondersteunt dit kansrijke initiatief om versnippering in de vroegsignalering te beperken en sneller toegankelijke hulp te bieden om meer problematische schulden te voorkomen.

Gerelateerde nieuwsberichten

03 maart 2026

Meer dan hulp aanbieden: realisme en verantwoordelijkheid in het oplossen van schulden

Wie dagelijks werkt met mensen met schulden, ziet dat gedrag, motivatie en feitelijke mogelijkheden in de weg kunnen staan voor het aanbieden, en aannemen, van hulp.

Lees meer over: Meer dan hulp aanbieden: realisme en verantwoordelijkheid in het oplossen van schulden
24 februari 2026

Van strategie naar resultaat: het vergroten van incassosucces

Als relatiemanager bij Syncasso werk ik dagelijks met opdrachtgevers die hun incassoresultaten willen verbeteren. Vaak zie ik dat organisaties helder hebben wat zij willen bereiken, maar zoeken naar de meest effectieve manier om dit doel te realiseren.

Lees meer over: Van strategie naar resultaat: het vergroten van incassosucces
19 februari 2026

Sociaal incasseren bij Achmea: mensen krijgen weer vertrouwen in de toekomst

Bij Achmea staat verantwoord omgaan met betalingsachterstanden centraal. In de samenwerking met haar incassopartners zoals Syncasso zoekt Achmea continu naar manieren om incassotrajecten menselijker, effectiever en duurzamer in te richten.

Lees meer over: Sociaal incasseren bij Achmea: mensen krijgen weer vertrouwen in de toekomst
17 februari 2026

Hoe AI bij Syncasso zorgt voor verantwoord, persoonlijk en duurzaam incasseren

De inzet van kunstmatige intelligentie (AI) verandert de incasso- en deurwaardersbranche ingrijpend. Door AI slim in te zetten, werken we niet alleen sneller, maar vooral eerlijker, persoonlijker en effectiever.

Lees meer over: Hoe AI bij Syncasso zorgt voor verantwoord, persoonlijk en duurzaam incasseren
10 februari 2026

De koffiepauze: Patrick Hamer over software, reizen en levenslust

Al sinds 2006 werkt Patrick Hamer aan de ontwikkeling van ons softwarepakket, de software waar Syncasso op draait. Hoewel hij officieel met pensioen is, blijft hij actief betrokken.

Lees meer over: De koffiepauze: Patrick Hamer over software, reizen en levenslust
30 januari 2026

SFGN Hackathon bij KPN werkt als impuls voor innovatie in schuldhulp

Deze week werkten publieke en private partijen tijdens de hackathon ‘Schuldhulp voor iedereen’ van de SFGN aan nieuwe oplossingen voor de aanpak van problematische schulden.

Lees meer over: SFGN Hackathon bij KPN werkt als impuls voor innovatie in schuldhulp
27 januari 2026

Achter elke waterafsluiting schuilt een gezamenlijke verantwoordelijkheid

Het klinkt vanzelfsprekend: kinderen sluit je nooit af van drinkwater. Water is een basisrecht. In de praktijk blijkt echter dat het soms moeilijk is om dit recht te waarborgen, omdat er verschillende verantwoordelijkheden en afwegingen spelen.

Lees meer over: Achter elke waterafsluiting schuilt een gezamenlijke verantwoordelijkheid
06 januari 2026

De koffiepauze – Maak kennis met Robert, opleider bij Syncasso

Deze maand spreken we met Robert. Zijn loopbaan bij Syncasso begon als jurist, bracht hem via het werk als deurwaarder naar zijn huidige rol als fulltime opleider.

Lees meer over: De koffiepauze – Maak kennis met Robert, opleider bij Syncasso
09 december 2025

Samen werken aan zorgvuldige incasso voor studenten

Wanneer studenten financiële problemen krijgen, wil Hogeschool Utrecht (HU) dat zo zorgvuldig mogelijk oplossen. Manager Financial Services Rianne Oostwoud Wijdenes ziet dagelijks hoe belangrijk dat is.

Lees meer over: Samen werken aan zorgvuldige incasso voor studenten
Feedback